Aitab logelemisest! Nüüd on aeg pingutada, tegutseda! ❤️

Hei armas,

jagan taas veidi mõtteid mis on minusse kogunenud! ❤️

Tihti on püütud mulle öelda mis sul viga on, et ma olen rumal, et usub kõikidesse asjadesse nagu armastus, andestus, positiivsus, rõõm, naer, imed –  sa oled naiivne! Jah olen, aga ma olengi selline ja see osa mulle meeldib minus! 😅
Öeldakse, et raiskan oma aega sellisele mõttetusele, kuid see on  mind täna elus edasi viinud – vahel ka kukutanud- aga mitte kunagi pole ma kaotanud lootust. Lootus on minus püsinud ka siis kui olen kõige madalamas seisus ja mustemates päevades.
Täna ma ei kuula inimesi , kes üritavad mulle öelda, kuidas mõelda, tunda ja mida uskuda – ma usun, tunnen ja mõtlen seda mis mulle rõõmu teeb, sest see on minu valik – need on usk, tunded ja mõtted – neid saan kahjuks – õnneks ainult mina kontrollida ja juhtida –  mina ise olen oma rõõmu ja õnne sepp!
Ma keeldun muutumast järjekordseks eitajaks, kes ei usu elus ilusatesse asjadesse – see ei ole lihtsalt mina.
Kutsu mind hulluks, aga ma usun, et muinasjutud lähevad tõeks ja positiivsus päästab päeva.
Need muinasjutud / imed ei ole kõik ühesugused, nad ei pruugi alati tulla piisavalt kiiresti, kuid nad juhtuvad – iga päev, kõikjal meie ümber. Ma väärin seda ja ma ei kavatse leppida, kaotada lootust ega lakata uskumast, et ka minu muinasjutt saab tõeks.
Paljud ütleksid mulle, et raiskan oma aega uskudes tõelisse armastusse, headusesse, andeks andmisesse, lootusesse, kirjutamisele, lugemisele, kuulamisele ja uskumast iseendasse, kuid tundub et, nad pole tundnud armastuse, usu ja iseenda tõelist jõudu, kuid see on nende valik. Ja ma ei mõista neid hukka sellepärast ega pea halvemaks inimeseks. Meil kõigil on omad väärtused, elu vaatenurgad ja hinnangud elus elamiseks! ❤️

Aga mina tean, et see on tõeline – ma olen seda tundnud ja tean, et see on võim ja ma ei kavatse lõpetada armastuse armastaja olemast lihtsalt sellepärast, et mõned inimesed lasevad oma valul oma armastust muuta.
Ma olen lootusetu romantik, naiivne, usun headusesse jne. ja ma armastan seda, kes ma olen.. mu süda on tohutu ja ma armastan kõigega, mis ma olen.
Mind ei huvita, mida nad ütlevad, maagia on kõikjal minu jaoks – alates ilusa lapse naeratusest kuni armastava pilguni kellegi silmis. Armastus on meie ümber ja igal pool.  Ma hoian oma südame avatud alati sest, täna olen ma tingimusteta armetuseni jõudnud ja ma ei loobu sellest kunagi! Selles armastuses on kõik võrdsed, siin ei ole sidistamist, ootusi, hukkamõistmist ega negatiivsust – siin on ainult mõistmine, kuulamine, toetamine ja puhas armastus!
Kõigile neile, kes ütlevad mulle, et ma ajan taga asju, mis pole tõelised, siis ma ütlen teile, et mul on kahju, et keegi tegi teile piisavalt haiget, et teie lõpetasite uskumise sellesse hetke. Mina usun ma olen selle usu endas tagasi leidnud!

Enesearmastuse teel olen ma leidnud tagasi kontakti iseenda armastuse, usu, lootuse, usalduse ja tasakaaluga!
Selles augus olles olen ma nii palju õppinud enda tugevusi, nõrkusi ja näinud neid kohti millest mul aimugi ei olnud.
Olen õppinud olema aus, loobuma valetamisest, proovima uusi teid, looma muutusi teha asju teisiti mis ei ole siiani toimunud, tunnistama iseenda vigu, usaldama enda elu kellegi teise hoolde, avama ennast mida ma kunagi teinud ei ole….
Olen iseendaga käinud läbi sellise teekonna – leidnud tee iseendale aina lähemale ja lähemale….. täna olen ma teadlik enda nõrkustest, tugevustest, hirmudest.
Kõige suurem kogemus viimaste päevadega mida olen õppinud on olla alandlik, tunnistada enda läbi kukkumist tehtud otsustes ja võtta vastu moraal. Jah see on olnud raske emotsionaalselt erinevate tunnetega kuid ma võtsin selle vastu ja täna ma ulatan ise selle vitsa, et kui veel vaja siis palun ma olen valmis võtma selle vastu!

Olen küll omadega majanduslikult hetkel seal põhjas kuid ma keskendun, ja soovin selles valdkonnas ka luua muutusi nagu olen seda teinud teistes valdkondades iseendas.
Kui suutsin luua muutusi paljudes oma suhtumis teemades, suutsin luua muutusi oma tervises, kehaga, suutsin luua muutusi suhtes iseendaga, siis on minus see lootus ka luua muutusi majanduslikus seisus! Ma ei kaota lootust, usku sellesse miks, sest seekord küsisin ma ka selles valdkonnas abi.
Vaimse tervise teel saavutasin ma ka edu, sest ma küsisin ABI – ja võtsin vastutuse!  ❤️
Tervise korda saamisel saavutasin ma ka edu, sest ma küsisin arstidelt ABI- ja võtsin vastutuse! ❤️
Ja ma tean, et ka siit tulen välja, sest ma küsisin ABI ja nõustusin võtma endale teejuhi ja mentori – ja on aeg võtta vastutus ka siin!
Kas ma kardan, tunnen hirmu siis – jah see tee hirmutab mind, anda kontroll kellegi teisele enda sammude üle ja lasta kellelgi öelda kuhu ma oma raha suunama pean, anda aru jne. – kuid ma olen valmis seda teekonda õppima, sest ma ei ole seda kunagi teinud see on ka minu jaoks uus ja ma olen valmis õppima -,sest nüüd ma tean kus ma olen midagi valesti teinud! ❤️

Nagu oli ka “Täitsa pekkis” saates Rahakrattiga lause mis kõrvu jäi ja see oli päris hea:
“See mis minul on pekkis võib sinul olla hästi ja see mis minul on hästi võib olla sinul pekkis!”

Täna ei ole veel mul majandusliku seisu kohta midagi täpsemalt lisada kuna kõik on veel lahtine ja muutusi toimunud ei ole, summad samad, võlad samad ja seis sama! Jagan oma teekonda siis kui on muutusi toimunud ja täpsemad seisud paigas…..

Lisan siia alla ka iga Võlablogi osas kirjutatud postituse lingi, kes alustab kõige värskema blogi postituse lugemisest saab vajadusel ka näha minu teekonda!
PÄEV postitus nr.1! Avalikustamine  “Magus-kibe tõde – 7 aastat endas kantud koorem – aeg maskid alla lasta! 😳”
PÄEV postitus nr.2! Lähemalt võlasuppi sattumisest! Kuidas ma siis selle suppi sisse sattusin? 🥴

Täna ma tean, et olen imelisel teekonnal oma elus luua muutusi oma suhtumises, käitumises!
Ja ma tahan seda teha, eriti veel peale podcasti kuulamist kus jäi kõrvu, kui sa kohe seda hetke ja olukorda ära ei õpi siis tea, et järgmine õpetaja on tunduvalt kurjem ja karmim sinu teel! Ja usu seda ma ei taha – tahan selle ära kohe nüüd siin ja praegu ära õppida!
Aitab logelemisest! Nüüd on aeg pingutada, tegutseda! Liikuda ka sellel valdkonnal sinna valguse poole!


Enne kui mind hukka mõistad, hinnanguid andma hakkad või kritiseerima kukud – võta korra hetk ja küsi endalt!
Kas sinus on täna julgust tunnistada, et ma astusin ämbrisse? Et ma tegin, vea? Et ka mina olen süüdi, et tekkis vaidlus, tüli? Et, olukord läks nii nagu ta läks?

Mündil on alati kaks poolt! Nagu meis kõigis! Minus on ka see hea tüdruku Triinu pool kes lahendab, parandab, õpib oma vigadest, armastab tingimusteta, naeratab, unustab ja ei kaota lootust. Ning täna julgeb olla aus ja tunnistada oma vigu! Minus on ka see halb pool kes teeb vigu, mõtleb ja üritab ennast halvasti kohelda jne. Kuid täna akspekteerin ma ennast sellisena nagu ma olen. Olen täiuslik oma hea ja halva poolega.

***
Ma ei väsi jagamast, sest minu eesmärk on jagada ja inspireerida- kui sind hetkel ei inspireeri, siis kedagi kuskil ikka!…
Järgmise lugemiseni….

Armastusega, Triinu! ❤️

 

error: Sisu on kaitstud !!
Scroll to Top