Iseenda ego lammutamine! ❤️

Hei armas,

See nädal on minu jaoks olnud ulmeliselt kirju mirju ja emotsioonide rikas! Kord leian energia ja kord olen jälle maas!
Olen üritanud põgeneda, sulguda iseendasse, eemalduda kuid see oli protsess minu iseendaga! Taas aktsepteerimine iseendas ühe osaga!

Peale Antsu seminari oli minu nii tugev “ema” teema ja täna ma ütlen kõigile, ma ei ole krt oma ema – ma olen Triinu!
Ja see mõistmine, et olen pikalt oma ema jälgedes käinud, sinna poole teel olnud ja selles olnud – täna ma tunnistan jah ma olin seal , jah ma käitusin nagu mu ema, jah nii oli! Kuid täna olen ma oma suhtumist muutnud! JA MA EI OLE OMA EMA!
Mu suurim hirm oli saada ja käituda nagu mu ema – kuid ma ise sisestasin ja kasvatasin oma hirmu!

Ma vaatasin lõpuks endale otsa ja olin täielikult aus. Ütlesin ise endale nüüd siin ja praegu on aeg lõpetada endale valetamine, ma ei valeta ega põgene enam – Aitab!  JAh ma tunnistan, et olen võlgades! Sõltuvuses oma emaga! Sõltuvuses rahaga! Sõltuvuses draamaga!
Jah ma tunnistan, et olen eiranud, valetanud, manipuleerinud, vaikinud, põgenenud ja eemale lükkand inimesi oma elust! Jah ma tunnistan seda täna ise endale! Sest olen seda Teinud kõige rohkem ise iseendale, luues oma mõtetega endale tühje lubadusi, ootusi, unistusi. Oma käitumisega olen põhjustanud ka südamevalu, muret, kurbust, pettumust, solvumist ja usalduse kadu ka teistes! Ja mul on täna siiralt kahju, et iseendaga käitudes olen sama teinud ka teistega! Ma ei märkand seda kui täna ma märkan ja olen teadlik!
Ma südamest vabandan Teie ees, kuid ma ei saa tehtud muuta kuid ma loodan, et ühel päeval olen tagasi võitnud Teie usalduse.

Sest tänasest olen ma valinud teise suuna usaldada elu , olla aus ja alati valida armastus!
Armastust olen ma tegelikult alati valinud ja üha rohkem ja rohkem ma rohkem kogen tingimusteta armastuse tunnet!
See tunne kui oled ise pekkis aga suudad sellest hoolimata tunda südamest siiralt heameelt teiste üle, looduse üle, asjade üle mis su ümber on ja inimeste üle kes su elus on olnud. Hoolimata inimeste tegudest, sõnadest täna ma tunnen, et minu armastus nende vastu ei muutu ja see on imeline ja minu suurim omadus ja ma ei muuda seda! Kuigi jh mulle on öeldud kuidas sa saad andestada ja ikka armastada! Näe saan, see on tingimusteta armastus! Ja selline ma olen!

Minu kindel tahe on murda vanu mustreid, sest need toovad tulemuse! Olen ju näinud teiste teemade osas, et toovad mida endas siiani juba muutnud olen! Armastus mu keha vastu, iseenda vastu, usaldada oma sisetunnet rohkem kui kunagi varem, teha otsuseid just siis kui need kõige rohkem hirmu tekitavad, lubada tunda endal tundeid , öelda mida ma mõtlen, ennast väärtustada! Olla mina ise ja valida iseennast! Teha tööd ja näha vaeva oma tervise nimel. Kõik mida me soovime on meie enda teha ja ma olen selle mõistmiseni täna jõudnud ja seda ei saa keegi mult ära võtta! MINA ISE VASTUTAN OMA HEAOLU, RAHU, ÕNNE ja ELU eest!
Selleks tuleb lõpetada iseendale valetamine, iseendaga manipuleerimine, iseendale vabanduste toomine, iseendale otsa vaadata, sest kõikides jamades ja hädades kus sa ise hetkel istud oled sina ise vastutav, mitte keegi teine!

Pikalt olen võitlen enda võlakoorma ringist välja saamisega. Lõpuks otsustasin ma sellele otsa vaadata panna kirja kõik mis on , läbi käia need sammud mida ma siiani teinud olen, et leida põhjus miks ma ei ole seda siiani lahendanud? miks ma ikka ja jälle kordan seda sama mustrit? JA lõpuks ma rääkisin selle endast välja ja leidsin vastused! (See oli koht kus ma eirasin, valetasin ja ei julgend tahtnud vaadata otsa iseendale.)

Täna ma tean miks, sest võlgu ma jah tasusin aga ma ei muutnud seda käitumismustrit ehk liikusin ikka ja jälle sama rada.
1. Valetasin iseendale, teistele, et kõik on hästi, ma tulen toime ja saan hakkama!
2. Sisestasin iseendale, et ma saan ISE hakkama, kuigi üks osa minust juba teadis, et ei saa!
3. Käitusin nagu oma ema unustasin kohustused ja ostsin armastust põgenedes probleemide eest!
4. Jagasin õpetusi teistele mida tegelikult karjus mu enda sisekõne!
5. Olin kuri ja vihane, päästsid teisi ise endale auku kaevates ja ise seda märkamatta!
6. Üritasin igahinna eest päästa seda uppuvat paati lappides paadis olevaid auke! Ehk laenasin teise võla tasumiseks!
7. Tegin emotsiooni oste, et enda heaolu parandada ja leevendada!

Kuid täna olen ma otsustanud olla oma perega ja kõige lähedamaste inimestega keda usaldan aus 100% rääkides neile tõtt oma tegelikkusest seisust ja hetkedest. Alustasin selle rääkimisega küll juba tegelikult eelmine aasta aga jupiti – minus ei olnu julgust olla aus iseenda vastu. Olla ise enda suhtes 100% aus ja tunnistada, et ma olen omadega pekkis oli päris valus ja raske! Aga ma tegin seda -lõpuks!
See tunnistamine iseendale lõi mu jalust, kuid tänaseks olen ma aktsepteerinud seda osa endas  ( meis kõigis on see osa olemas). Olles teadlik sellest osast iseendas saan ma siit edasi liikuda ja olukorraga tegelema hakata! Sest tõeline Triinu, ei ole alla andja vaid edasi pürgija!

Minu suurim otsus oli see nädal, et aitab ma ei lappi enam seda (võlgade) paati vaid ma lasen tal uppuda ja hüppan sellest välja! Tulgu mis tuleb ja saagu mis saab! Minu suurim hirm oli uppuda aga ma ei upu, ma oskan ujuda!

Nende otsuste tegemisel hakkasid mu probleemid lahenema, sest ma ei keskendunud enam päästmisele! Minu otsustele ja enda suhtumise muutmisele on imelisi hetki juhtunud mu elus see nädal ja mida ma ka kuulnud olen! Pikk tee on veel minna kuid ma teen selle ära! Ma ei ootagi, et muutused tulevad ju kohe, iga muutus vajab sisse elamist, praktiseerimist ja õppimist!
(Ega me ei õppinud ju ka kohe lugema, kirjutama see kõik võttis aega! Ja ka mina annan endale aega õppimiseks!)

Olin nii segaduses see nädal, kuid minus on nii suur rõõm kõige üle mis minu ümber toimub! On olnud hetki kus ma ei taha midagi ja olen vaikides oma ette! Nutnud, vihastanud, eiranud jne kuid see kõik on puhastus vanast energiast, et uus saaks tulla! Ja, et uus saaks tulla pean ma välja ütlema kõik mis on, et asjad hakkaksid liikuma!

1. Esiteks jõudsid minuni see nädal kaks imelist uudist ma vabanesin reuma ja kilpnäärme rohtudest suve lõpuni! Imeline uudis selle poole ma püüdlesin ja pingutasin ja ma sain sellega hakkama! Üli uhke enda üle ja rõõmu selle üle tunnen ma alles täna nüüd Teile kirjutades, sest minus toimus korraga nii palju ja ma ei suutnud rõõmu selle üle tunda! Ma võtsin selle vastutuse ja ma sain hakkama!
Ma tegin selle ära täiesti üksi, võtsin ette eesmärgiga maoopi, et tervis korda saada, liikusin igapäev selle nimel, et tervis korda saada ja ma liigun edasi selle nimel! Sest, minu soov oli elada, kogeda ja olla ema oma tütrele!

2. Vestlused mu tütrega , kuulda oma lapse suust pärast pikka tööd ja protsessi, et ta on ilus, kuulda rääkimas ise mis talle enda juures meeldib, tema unistusi ja soove mida elus teha tahab jne! Täiega uhke, et mu tütreke on jõudnud selle teadmiseni 13.aastasena!
Mina jõudsin selleni 32.aastasena!
Ka meil oli vahepeal aeg kus ta vihkas ennast, pidas paksuks, koledaks, ei tahtnud eksisteerida siin elus jne! Kuid ma olen uhke ta üle ja enda üle, et me koos leidsime tee armastuseni iseenda keha ja iseenda vastu! See imeline tunne kuulda oma tütre suust neid ilusaid sõnu enda suunas ja, et ta on tark tütar! Imeline hetk mu elus!
Vestlesime ka meie elu hetke seisust, ma rääkisin talle kõike miks mingid otsused tegema peab ja milleks vajalikud ja ta mõistis mind!

3. Seoses Antsu seminariga tutvusin imelise naise Erikaga, ja ma tean , et meie tutvusest tuleb miskit lahedat ja põnevat mu ellu, ootan huviga seda mis sealt tuleb!

4. Otsus olla täiesti aus, öelda siis välja oma tegelik seis, otsus astuda välja uppuvalt paadilt on toonud tänaseks minu teele pigem lahendused ja uue suuna. Olin eile (13.05) täielikult alla andmas kuid saada tuge ja julgustust sealt kust ma ei oodanud. Tänutundest nutta ja tunda elus esimest korda hetke, et ma olen seda abi kätt väärt mis minu suunas tuleb! Jah ma kardan seda vastu võtta, kuid need hetked kus ma kõige rohkem hirmu tänaseni tundnud on mind tegelikult elus edasi viinud eriti see aasta! See hirm teadmatuse ees, kuid ma usaldan seda teed, ma usaldan mis tuleb!

5. Jõuda taipamiseni, et see ongi minu enda ego (uhkuse) lahustumine!

6. Näha, et mu enda VäikesteSammudegaArmastuseni mõtted mida olen Teieni toonud , mõjuvad ka minule endale ja juhtuvad ka minuga! Ka mina sain eile (13.05) sellise kõne mida ei oodanud ja sain olla lihtsalt rääkija rollis! Tunda, et lõpuks keegi kuulas sind ilma hinnanguid, õpetusi ja kritiseerimast ja lõpuks pakub sulle abi käe! Mõistmine, et kõik mida ma teile jagan oma sammudega sisestan ka iseenda sisse ja alateadvusesse! Ja ma ei loobu nende tegemisest vaid see motiveerib mind veel rohkem neid sammukesi jagama ja jagama!

7. Hiljuti mõtlesin, et varsti peaks ära pesema vanaema aknad, kardinad, et kuna ma selle ette võtan kuna mu käed on nõrgad jne. Ei olnud isegi jutuks veel vanaemaga teinud seda!
Sain uudise, et need tööd tehti ära – mu rõõm, tänulikkus sellel hetkel, ma pääsesin nende tegemisest ja ma ei pidanud ise vastutama. Kivi langes õlgadelt ja südamelt! Aitähh Teile!

8. Mõistmine taas tingimusteta armastuse osas! Kuulda, et mu perekonnaliikmel läheb hästi ja soetas oma kodu. Kuulda ka tema märkamisi mingite hetkede osas! Minus oli uhkusetunne, et lõpuks on ka temas tärkand need taipamised ja ma olin õnnelik selle üle. Olin siiralt uhke ta üle, et on lõpuks võtnud oma elu eest vastutuse ja pürgib edasi. Mul on siiralt heameel ta üle, päriselt , ta on lõpuks leidnud oma õnne! Märgata ja taibata taas, et ma ei ole kade kellegi üle, ega vihastanud vaid tundsin kergendust, rõõmu ja õnnelikkust ta üle, et tal läheb hästi!

9. Seoses ka minu muutustele ja oma rollidele suguvõsas olen ma tänulik, et selle tee ette võtsin minu suhted tädi, onu ja vanaemaga aina soojenevad! Ja täna ma tunnen, et ma olen oma vanaemale lapselapse rollis mitte tema tütre rollis. Eile sai ka tädiga räägitud ja ka talle öeldud , et ma ei ole su õde palun ära pane mind tema rolli – ma olen su õe tütar! Nii on ma olen ka oma onu õe tütar!
Ütlesin ka mingi hetk välja onule oma mõte , et pere võiks rohkem suhelda ja ka reedel vanaemale!
Ja ka see osa on hakkand liikuma. Olgugi , et teemaks olen hetkel olnud mina! Kuid mu pere suhtleb oma vahel ja see on olnud minu soov, mul on siiralt heameel selle üle! Loodan, et nad jäävad ka edaspidi rohkem suhtlema!
(Nägin ka täna öösel unes, et mu vanaema ja ta õde (kes aastaid aastaid suhtlesid oma vahel ja mingi väikse mõttetu asja pärast ei suhtle hetkel) leppisid ära! Unes oli see kõik nii selge ja huvitaval kombel on see mul nii hästi meeles! Ma läksin vanaemale midagi viima ja ta tuli ukse peale ja vastu mulle, et ma jumala eest tuppa ei läheks! Sain aru, et midagi on valesti, sest vanaema käitus imelikult! Ning ma läksin tuppa ja tal oli ta õde külas – minus ärkas nii suur rõõm, et ma isegi läbi une tundsin seda ja ma kallistasin oma vanatädi, et lõpuks ometi nad leppisid ära ja lasid lahti mõttetu viha kandmise! Täna on minus ka selline armastuse teema ja märkan ka aind selliseid märkamisi. Minus täna ketrab lause: Lase vihal lahustuda ja lase armastusel elu juhtida ja sa koged imelist elu mida sa väärt oled! Vali alati tingimusteta armastus! )  

Lõpetuseks siis märkamine, et olla aus iseenda vastu, vaadata enda suhtumist, käitumist asjade osas mida soovid oma elus muuta viivad muutusteni! Märkamine, et vahel on kasulik kõrvale astuda, hinge tõmmata, et lahendused saaksid tulla. Ja ka täna ei ole minus kartus mul inimese ees kes mind ära kuulas ja abi kätt lahenduse leidmisele pakkub, ladusin kõik kaardid lauale ilma midagi ootamata ja kartmata! Tuleb mis tuleb, saab mis saab! Ma lähen vastu homsele usaldusega mis sealt tuleb!

Eile lõunal veel olin ma alla andmas ja mõtlemas, et ah pekkis on kõik –  ma ei tea mis saab. Kuid tunne, et oled saanud oma leegile taas veidike leeki, et edasi liikuda! Olen piisavalt istunud nüüd siin mudas, korralikult mudas püherdanud, nüüd on aeg püsti tulla , selg sirgu ajada ja minna maha pesta see muda! Olen ju alati olnud see julge, edasi pürgiv ja tahtejõuga naine olnud kes ei anna alla!
Kelle motoks on alati olnud öelda: Kuid kuidagi ei saa siis kuidagi ju ikka saab!


Ostsime lapsega ükspäev ananassi ja eile(13.05) süües tekkis minusse lause!
SA OLED ANANASS, pikalt oled hoidnud seda ilu ja jaganud teistega, nüüd on aeg kaitse koor maha võtta ja nautida seda sisemist magusust koos selle kibedusega (nagu on elu) – see on imeline ja väärt igat hetke! See ananass oled SINA ise kallis Triinu, ära hoia seda kinni koore all, et ta mädanema läheks – mine ja naudi elu kogu selle kibeduse ja magususega – need käivad käsikäes! ❤️

Hetkel armsad olen ma otsustanud edaspidi jagada ainult oma taipamisi mis tulevad, ja oma sammukesi armastuseni!
Minevikust lihtsalt niisama kirjutamine ei ole kasulik minu heaolule, kirjutan siis kui on vaja!
Täna olen ma täis armastust ja soovi ainult jagada, jagada ja jagada seda armastust Teiega ja iseendaga!

Ma ei tea mis siit edasi tuleb , kuid tuleb kõik mida ma täiega väärt olen! ❤️
(Selle osa kirjutasin eile 13.05)
Kuna ma olen täna päev otsa voodis olnud, ja toonud vabandusi on aeg teha muutusi!

Kuna jutuks tuli automüük mida pikalt olen kaalunud siis, sain suuna liigutada (automaatselt hakkasin ma tooma vabandusi ja elus esimest korda ma märkasin seda üsna kiirelt ka ise kui olin juba toonud 3 vabandust). Tuttav tegi kande (sest üks minu vabandus oli aga see on kulu) ja ütles MINE – ja tegutseda ja ma tegin, läksin pesin auto väljast puhtaks, tegin ka seest puhtaks ja tegin pildid!
Tulin koju ja pusisin mis ma pusisin väikse abiga ma sain selle kuulutuse ülesse eile õhtul 13.05.2023!
Mis edasi ei tea , tuleb mis tuleb! Ma lähen sinna usaldusega elu vastu!

Kuid see auto on vaja maha müüa, üks suuremaid kulu kohti mu elus olnud viimased 7 aastat liising pluss meeletud remontimised! Aeg on laiali minna!

Armastusega,
Triinu ❤️

 

error: Sisu on kaitstud !!
Scroll to Top