Mida teeb sinuga tingimusteta armastuses tärkamine! ❤️

Hei armas, 

näen, et paljud jälgivad mu storisid sotsiaalmeedias, kuid siia tegelikult ei jõuagi!
Seal olen ma rääkinud, jaganud oma emotsioone, nuttu, segaseid info jagamisi ja kõike muud – kui ei ma ei ole hulluks läinud vaid see kõik on mu enesearengu ja enesearmastuse teekonnale kaasa käinud!
Olen kõvasti tegelenud vabaks laskmise ja iseendas puhastamist vanast jamast mis mind täna enam ei teeni!
Vabaks lasknud südamevalust, traumadest, inimestest- tänaseks olen ma tingimusteta armastuses – ja see on koht kust ma ei taha kunagi välja astuda! See lihtsalt on imeline koht kus iseendaga olla! ❤️

Olen oma teekonda jaganud päris palju oma blogis – enne hukka mõistmist, kohut mõistmist või niisama klatšimisest siis sul on see võimalus lisaks seda kõike lugeda TASUTA – minu teekonda!

Hoolimata sellest, et ma täna olen käinud mitmetes aukudes
– hunnikus võlgades , omadega täiega miinustes
– räige südamevalu – armastus mida varem tundnud ei ole
– ajan veel tervist korda
(olen saavutanud juba üsna hea teekonna reuma, kilpnäärme rohtude prii terve suve, kuid on veel pikk tee minna kuna lihased vajavad treenimist ja juuli lõpus algab füsioterapeutiga teekond. Aga ma teen selle ära kuna ma armastan iseennast ja elu selleks liiga palju täna!)
– vaimne tervis ( Olen käinud sellel teel juba üle 4 aasta, kuid see aasta on olnud kõige edukam sest ma julgesin, lubasin ja usaldasin endal lõpuks olla mina ise, armastada iseennast. Võtsin lõpuks vastutuse ISE enda eest, oma tegude, käitumise ja otsuste eest!

Kõigest sellest hoolimata suudan ma endiselt naeratada, käia selg sirgu ja olla enda üle uhke, et ma suudan olla avalikult nii paganama aus, enesekindel ja uhke!
Armastada ja seda 100ga jagada!
Ma ei karda olla enam mina ISE! Ma jumaldan ja armastan olla mina ISE ❤️

Minu teekonnale on kaasa aidanud väga paljud erinevad podcastid, Latene jagamised, tema blogi ja tema imeline grupp – sa jagad oma armastust ja tunned seda tänulikkust teiselt poolt ilma midagi vastu saamata vastu! Imeline energia mida kogeda!, erinevad raamatud seminarid ja ennekõike mina ISE, sest kogu selle teadmiste , läbielamiste ja muutuste teekonna olen mina teadlikult teinud, otsustanud ja loonud endas muutused!

Minu soov on jagada oma lugu juba sellel põhjusel, et välja kirjutamine minust on mind nii palju aitand ja edasi viinud!
Ja minu soov jagada armastust, positiivsust – see ei ole patt, see on maagia mida jagada! See on tingimusteta armastus midagi vastu ootamata!


Minu soov jagada olgu su elu kui pekkis ei unusta ma kunagi olla see särasilmne , positiivne ja nalja täis Triinu! Peaaegu oleksin unustanud aga tänu oma teekonnale oskasin ma sellest august kuhu ma paar päeva tagasi ennast kaevama hakkasin taas välja tuua ja mul kulus selleks 3 päeva – 3 päeva , et tagasi positiivsesse saada! Väga palju aitas mind ka podcastid, jalutamine ja Latene tema imeline grupp kust ma sain energiat! Kui su süda kutsub sind sinna siis sa leiad tee sinna gruppi kuna sinna pääsevad aind positiivsed ja armastuses olevad inimesed! ❤️

Jah mu elu on olnud imeline teekond kuid on veel imelisem mis tulemas on!
– jah mu tervis on olnud pekkis, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelesin, tegutsesin selle nimel, et see joonele saada! Ja ma olen ISE pingutades selleni jõudnud!
KEEGI EI TEINUD MINU EEST SEDA ÄRA – mina ise pingutasin, olid arstid kes suunasid, soovitasid – aga kogu töö tegin mina ära!

– jah mu vaimne tervis oli pekkis, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelesin, tegutsesin selle nimel, et see joonele saada! Ja ma olen ISE pingutades selleni jõudnud!
KEEGI EI TEINUD MINU EEST SEDA ÄRA – mina ise pingutasin, olid arstid, raamatud, loengud, valgustajad kes suunasid, soovitasid – aga kogu töö tegin mina ära!

– jah majanduslik seis on pekkis, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelen sellega, tunnistasin iseendale, et mul on vaja siin abi kun aasi on pekkis! Ma tunnistasin oma lähedastele oma seisu ja olukorda! Võtsin mentori sellele teekonnale, sest üksi ma ei tule sellest august välja!
Jah see on uus teekond, kuid ma olen sellele otsa vaadanud kus ma vea tegin ja üritan nüüd teist teed käia! Ja ma tean, et ma saan hakkama siin abiga – kuigi kogu töö pean mina ära tegema ja pingutama! KEEGI TEINE EI TEE SEDA MINU EEST ÄRA!

– jah mu suhted on jooksnud pekki, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelen iseendaga, sest iga suhtes olles vastutan mina selle toimimisel 50%, et see toimiks! Täna julgen ma öelda, et ka mina ise olen olnud vastutav miks need pekki jooksnud on! 
( ja ma ei mõtle siin naine-mehe suhet) vaid kõiki suhteid mis meil elus on laps- lapsevanem, sõbranna sõbranna , sõber sõber, tööline tööandja mis iganes suhe!

error: Sisu on kaitstud !!
Scroll to Top