Mida teeb sinuga tingimusteta armastuses tärkamine! ❤️

Hei armas, 

näen, et paljud jälgivad mu storisid sotsiaalmeedias, kuid siia tegelikult ei jõuagi!
Seal olen ma rääkinud, jaganud oma emotsioone, nuttu, segaseid info jagamisi ja kõike muud – kui ei ma ei ole hulluks läinud vaid see kõik on mu enesearengu ja enesearmastuse teekonnale kaasa käinud!
Olen kõvasti tegelenud vabaks laskmise ja iseendas puhastamist vanast jamast mis mind täna enam ei teeni!
Vabaks lasknud südamevalust, traumadest, inimestest- tänaseks olen ma tingimusteta armastuses – ja see on koht kust ma ei taha kunagi välja astuda! See lihtsalt on imeline koht kus iseendaga olla! ❤️

Olen oma teekonda jaganud päris palju oma blogis – enne hukka mõistmist, kohut mõistmist või niisama klatšimisest siis sul on see võimalus lisaks seda kõike lugeda TASUTA – minu teekonda!

Hoolimata sellest, et ma täna olen käinud mitmetes aukudes
– hunnikus võlgades , omadega täiega miinustes
– räige südamevalu – armastus mida varem tundnud ei ole
– ajan veel tervist korda
(olen saavutanud juba üsna hea teekonna reuma, kilpnäärme rohtude prii terve suve, kuid on veel pikk tee minna kuna lihased vajavad treenimist ja juuli lõpus algab füsioterapeutiga teekond. Aga ma teen selle ära kuna ma armastan iseennast ja elu selleks liiga palju täna!)
– vaimne tervis ( Olen käinud sellel teel juba üle 4 aasta, kuid see aasta on olnud kõige edukam sest ma julgesin, lubasin ja usaldasin endal lõpuks olla mina ise, armastada iseennast. Võtsin lõpuks vastutuse ISE enda eest, oma tegude, käitumise ja otsuste eest!

Kõigest sellest hoolimata suudan ma endiselt naeratada, käia selg sirgu ja olla enda üle uhke, et ma suudan olla avalikult nii paganama aus, enesekindel ja uhke!
Armastada ja seda 100ga jagada!
Ma ei karda olla enam mina ISE! Ma jumaldan ja armastan olla mina ISE ❤️

Minu teekonnale on kaasa aidanud väga paljud erinevad podcastid, Latene jagamised, tema blogi ja tema imeline grupp – sa jagad oma armastust ja tunned seda tänulikkust teiselt poolt ilma midagi vastu saamata vastu! Imeline energia mida kogeda!, erinevad raamatud seminarid ja ennekõike mina ISE, sest kogu selle teadmiste , läbielamiste ja muutuste teekonna olen mina teadlikult teinud, otsustanud ja loonud endas muutused!

Minu soov on jagada oma lugu juba sellel põhjusel, et välja kirjutamine minust on mind nii palju aitand ja edasi viinud!
Ja minu soov jagada armastust, positiivsust – see ei ole patt, see on maagia mida jagada! See on tingimusteta armastus midagi vastu ootamata!


Minu soov jagada olgu su elu kui pekkis ei unusta ma kunagi olla see särasilmne , positiivne ja nalja täis Triinu! Peaaegu oleksin unustanud aga tänu oma teekonnale oskasin ma sellest august kuhu ma paar päeva tagasi ennast kaevama hakkasin taas välja tuua ja mul kulus selleks 3 päeva – 3 päeva , et tagasi positiivsesse saada! Väga palju aitas mind ka podcastid, jalutamine ja Latene tema imeline grupp kust ma sain energiat! Kui su süda kutsub sind sinna siis sa leiad tee sinna gruppi kuna sinna pääsevad aind positiivsed ja armastuses olevad inimesed! ❤️

Jah mu elu on olnud imeline teekond kuid on veel imelisem mis tulemas on!
– jah mu tervis on olnud pekkis, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelesin, tegutsesin selle nimel, et see joonele saada! Ja ma olen ISE pingutades selleni jõudnud!
KEEGI EI TEINUD MINU EEST SEDA ÄRA – mina ise pingutasin, olid arstid kes suunasid, soovitasid – aga kogu töö tegin mina ära!

– jah mu vaimne tervis oli pekkis, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelesin, tegutsesin selle nimel, et see joonele saada! Ja ma olen ISE pingutades selleni jõudnud!
KEEGI EI TEINUD MINU EEST SEDA ÄRA – mina ise pingutasin, olid arstid, raamatud, loengud, valgustajad kes suunasid, soovitasid – aga kogu töö tegin mina ära!

– jah majanduslik seis on pekkis, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelen sellega, tunnistasin iseendale, et mul on vaja siin abi kun aasi on pekkis! Ma tunnistasin oma lähedastele oma seisu ja olukorda! Võtsin mentori sellele teekonnale, sest üksi ma ei tule sellest august välja!
Jah see on uus teekond, kuid ma olen sellele otsa vaadanud kus ma vea tegin ja üritan nüüd teist teed käia! Ja ma tean, et ma saan hakkama siin abiga – kuigi kogu töö pean mina ära tegema ja pingutama! KEEGI TEINE EI TEE SEDA MINU EEST ÄRA!

– jah mu suhted on jooksnud pekki, kuid ma võtsin vastutuse ja tegelen iseendaga, sest iga suhtes olles vastutan mina selle toimimisel 50%, et see toimiks! Täna julgen ma öelda, et ka mina ise olen olnud vastutav miks need pekki jooksnud on! 
( ja ma ei mõtle siin naine-mehe suhet) vaid kõiki suhteid mis meil elus on laps- lapsevanem, sõbranna sõbranna , sõber sõber, tööline tööandja mis iganes suhe!

Täna ma tegutsen selle nimel, et see joonele saada! Ja ma ISE pingutades jõuan selleni!
KEEGI TEINE EI TEE SEDA MINU EEST ÄRA vaid mina ise pean märkama oma vigu.
Armas lugeja sinu jaoks kes sa ei ole endaga jõudnud selle maani, et sa ise oled oma jamades vastutav on vb raseke seda mõista mida kirjutan , kuid nii on!
Sinu enda paganama ego ( ka hetkel reageerib lugedes), on see kes ei lase sul näha sul sind iseennast vaid suunab sind vaatama teiste peale, et nemad teevad sulle liiga, et nemad on süüdi, et sina tunned nii jne!

Kuid ma küsin, kas su kaaslane valis sinu eest olla sul selles suhtes või sina ise?
Kas need otsused mis sa oled teinud tegi sinu eest keegi teine! Kirjutas sinu käega otsustele alla? Sõitis sinu autoga ala kuskile tegi midagi? Kas keegi teine valas sulle sinu käega pits suhu? Rääkisid kellestki taga ja inimene eemaldas su oma elust? Või tegid mingi otsuse mis pani sind raskesse seisu? Otsustasid ennast matta tööga ja liikuda läbipõlemise poole?
EI – sina – sina ise olid see kes on selle otsuse teinud? Miks sa siis ei taha oma otsuse eest vastutada?……. väike mõtlemise koht eks ole!

Okei , okei, ma lihtsalt valgustasin sind! 🤍🙏❤️

TÄNA julgen ma olla mina ISE ilma ühegi maskita! Ja see on imeline tunne!
Ma saan olla see kes ma tahan.

Olla see imeline, unistav, vahel naiivne, positiivne, rõõmsameelne ja seltskonna hing ikka edasi kes ma alati olen olnud. Täna ilma häbi- ja süütundeta, sest ma langetasin kõik oma maskid ja ma ei karda enam elu! Ma ei karda enam olla see kes ma olen! Ma naudin oma elu koos oma magusa ja kibeda poolega!

Ma ei unusta kunagi oma positiivsust ja sihikindlust leida asjadele lahendusi ja liikuda aina kõrgemale ja kõrgemale tänu armastusele, usule ja lootusele iseenda osas!

Jah ma ei tea mis homne toob!

Kuid ma tean, et minu armastus minu enda vastu, elu vastu, sihikindlus, usk iseendasse viivad mind edasi!

See kergus mis minus täna tänu nendele õppetundidele mille ma läbi töötanud olen ja ka nüüd kogenud olen –  on minu selline kergus! Ma ei pea häbenema enam seda kes ma olen ja kui mingi osa must välja tuleb siis ma saan pahandada või miskit!
Täna näha ja lubada endal selles hetkes olla näen ma, et hirmud olid suuremad kui see seda väärt oli – emotsioonid keesid üle, oli kurbust, viha kõike kuid need lahtuvad – need on need hetked kus sa kasvad isikuna!

Nagu ka Latene täna grupis ütles:
“Sinule endale, et sa keskenduksid sellele mida tuleb muuta!
Kurbus saabub su hinge, kui su intuitsioon ütleb, et hakka liigutama! Tõuse püsti!”
Täna ma mõistan seda hetke, sest olin ju just ise selles seisus reede-laupäev-pühapäev! ❤️

Ma ei karda enam nagu vanasti! See on nii uus tunne minus, et ma ei oskagi olla kuidagi!
Aga annan endale harjumiseks aega, sest tean, et siit tuleb ainult head.
Mu mõtlemine seal üleval , see ülemõtlemine see on vaibunud! Endale märkamatult olen ma seda kontrollima hakanud – jah vahel tembutab kuid ma oskan täna juba märgata! Kuid ma ise andsin sellega endale sisendi, et ma tahan muuta ja muutsin! Tegin isegi postituse mingi hetk sotsiaalmeediasse, ja alustasin uurimustööd kuidas vabaneda?

Lihtsalt olla see kes sa oled, teha seda mis on su kutsumus ja mida sa armastad, teha inimeste heaks asju ilma midagi vastu ootamata ja neile ootusi seadmata!
Lihtsalt imeline tunda rõõmu jagada neile armastust, oma kogemusi, teadmisi!
Lõpuks jõuda sinna teadmisse – et kogu elu eest vastutad ainult SINA ise, mitte keegi muu! ❤️

Kui sa täna näed viga teistes ja süüdistad kõiges neid – siis kullake sa käid vale rada pidi!
Sorry aga nii on – kui sa käid oma õiget rada – oled armastuses näed sa kohti kus sa vihastad ainult iseenda peale, oled kurb enda pärast, mõistad hukka ainult iseennast!
Kuid sa mõistad miks sa nii tunned ja oskad edasi liikuda endiselt armastuses! Märkad, mõistad, jagad! Usaldad universumit ja elu! ❤️
Kui keegi teeb mulle liiga siis ma liigun edasi pea püsti, kui ma tunnen, et ma ei ole õiges suhtes siis ma liigun edasi! Sa näed inimesi teisiti!
Okei kuna ma tean, et hetkel satuvad mu blogi lugema paljud kes ei ole selles armastuses veel siis Teie jaoks on seda kõike raske mõista! Kuid ei ole hullu ma juhatan teid sinna oma lugude, jagamistega ma näitan Teile suunda sinna! ❤️

See anne mis sulle eluks antud on kogeda, et märgata elu vaatlejana on lihtsalt imeline!
Ma tean, et mu elu tuleb siit edasi kerguse, edusammudega ja positiivsuse lainel!

Sest mu ümber on juba sellised inimesed ja ma olen nad oma ellu valinud, ja ma tahan ise nende elus olla ning ei soovi mitte mingi hinna eest neile elus halba, kurja ega liiga teha!

Eile kirjutasin ka lause ( teen kus juures tihti viimasel ajal mingil hetkel mingite lausete märkmeid ja naksti on neid mul ühel hetkel vaja)!
Jäi silma üks päev inglise keelne ütlus ja täna jooksis mõttes ja panen kirja oma sõnadega:
On ilus tsitaat Dalai-laamalt, kus ta ütleb:
“Me oleme sündinud inimesi aitama ja kui me ei saa neid aidata, siis ärge tehke neile vähemalt haiget.” 

Ja ma arvan, et see on väga oluline sõnum ja mõte mida edasi anda
❤️ Jätta iga inimene õnnelikumaks, kui sa temaga kohtusid ja ta su teele tuli.
❤️ Jäta kõik kohad puhtamaks, kui sa nad leidsid.
❤️ Jäta iga projekt produktiivsemaks, kui sa sellega alustasid!

Näiteks – sa tahad tunda, et kuid sa ei suuda midagi tõsta kõrgemale või kedagi aidata – siis vähemalt ei tõmba sa seda või teda alla sealt kus ta parasjagu on.


Täna ei ole endiselt veel midagi jagada majandusliku seisu kohta midagi täpsemalt lisada kuna kõik on veel lahtine ja muutusi toimunud ei ole, summad samad, võlad samad ja seis sama! Kuid homme on juba lootust hakata looma muutusi ja jagada oma teekonda võib olla juba rohkem!
Jagan oma teekonda siis kui on muutusi toimunud ja täpsemad seisud paigas…..

Lisan siia alla ka iga Võlablogi osas kirjutatud postituse lingi, kes alustab kõige värskema blogi postituse lugemisest saab vajadusel ka näha minu teekonda!
PÄEV postitus nr.1! Avalikustamine  “Magus-kibe tõde – 7 aastat endas kantud koorem – aeg maskid alla lasta! 😳”
PÄEV postitus nr.2! Lähemalt võlasuppi sattumisest! Kuidas ma siis selle suppi sisse sattusin? 🥴

Aga pead ei anna kas jõuan jagada, kuna homme tulevad mulle külla mu kaua oodatud neiud minu “Padjaklubi”.
Kindlasti teen neist loo, sest nemad on minuga olnud terve mu teekonna ajal teadmata, et ma omadega aukudes käinud olen kuid täna on nad teadlikud ja on mu kõrval endiselt! Tänu neile olen ma suutnud varasemad aastad vastu pidada! ❤️


Ma ei väsi jagamast, sest minu eesmärk on jagada ja inspireerida- kui sind hetkel ei inspireeri, siis kedagi kuskil ikka!…
Järgmise lugemiseni….

Armastusega, Triinu! ❤️

error: Sisu on kaitstud !!
Scroll to Top