Niisama jutte vahelduseks mis on jäänud jagamata….

Hei armas,

Jagan siis vahepealseid põnevaid lihtsalt juhtumisi mis on siis ise lihtsalt mu teele tulnud ja mis on jätnud minu jaoks sügava jälje!
Kindlasti on neid hetki veel ja veel, mida rohkem olen ma elu usaldamise ja lubamise hetkes neid lihtsalt tuleb!


Okei alustame siis hetkel kooli teekonnast! Taas selja taga 2 põnevusi täis koolipäeva (mai kuust), mitmed meditatsioonid ja taas uusi teadmisi juures. JA nüüd ka lisaks 3päevane “Suur mindfulness ja meditatsiooni” laager selja taga sellest teen eraldi postituse!

Mai esimene koolipäeva alustasime taas kallistus ringiga, imeline kogemus meie naiste energiad olid nii laes kui laes olla sai.

Oli tunda kaaslaste sära ja armastuse energiat mis neis kasvanud oli! Kuna viimasel ajal olen hakkand tunnetama inimeste energiaid kuid olen veel tasa tasa sellel tasandil siis õpin alles sellel teel.  Tänaseks on see tunnetus taas võimsamaks läinud ja liigun aina edasi!
Ütlesin ka mõnele klassikaaslasele, et rõõm on näha, et nad on saanud tagasi oma energia ja sära! Aaaw efekt oli kui ühel neiul läks ka silm selle peale märjaks, sest keegi märkas. ❤️❤️❤️

Ka mu enda süda sulas kui klassikaaslane ütles kallistus ringis, et jälgib mu blogi ja lehte, et nii huvitav ja inspireeriv olen ka tema jaoks. ❤️❤️❤️

Sügav sisse hingamine Mmhhhhhh….lihtsalt olla armastus ja jagada on üks parimaid hetki mu elus. Esimest korda elus pakkuda seda endale ja kõigile, ilma ootusteta midagi vastu saada….. Täna mina tean mis on puhas ja tõeline armastus! ❤️ Mul ei ole enam lihtsalt ootusi kellegi ega millegi osas, tuleb mis tuleb ja on nagu on! Üks võimsamaid olemise hetki mu elus kus täna endaga olla.

Esimesel päeval tegime 3 meditatsiooni ja wau, ma olin täiega sees nendes. Kodus tegin ma ka esimesed 2 nädalat meditatsioone kaasa aga no siis oli auk ja lubamine augus olla…..
Aga seekord meditatsioonides näha seda mida õpetaja rääkis, et võime näha oma eelmisi elusi ja ka tulevikku…. Õpetaja lisas ka lubage olla ja tuleb mis tuleb, usaldage!
Nii ma tegin! Ja ma vabanesin taas endas nii paljudest asjadest! Ja ma nägin (teil vb on raske mõista, uskuda), aga ma nägin kahes meditatsioonis oma eelmisi elude hetki, kes ma olin!

1. Olin imeline egiptuse naine (kes täpselt ma ei tea, kuid küll saabub hetk kui ka selleni jõuan). Tantsida imeliste inimestega selles hetkes oli minu jaoks wauuu efekt.
2. Olin üks pisike armas, mustade juustega indiaanlas tüdruk, kes tantsis ümber lõkke.

Oehh imeline nädalavahetus oli see kooli nädalavahetus,

Sain siis kokku ühe üli vinge naisega. Meie tutvus sai alguse ühes chatis väikse naljaga kui jagas söögi pilti ja küsimusega kuna sööma võib tulla?
Kuna olin Tallinna minemas kooli tõttu ja ta elas seal kandis ütles aga palun, võin öömaja ka pakkuda – huvitaval kombel ma isegi ei mõtlend vaid ütlesin tavaiks teeme ära!

Ja super selline naine minu sõprusringis 😘

Nii palju märkamisi, sarnasust, lihtsalt ulme. Rääkisime oma inimestest, suhetest. Kõige huvitavam ja imestava panev oli kui rääkisime oma viimastest suhetest nii ühised 😅

Okei meeste vanused ja tähtkujud erinevad aga mis kõige naljakam hetk oli kui, ütlesin, et eriti haige oleks kui meeste nimi ka sama oleks! Ja mis te arvate…… Ahhaaa, kui Helena (on siis imelise neiu nimi) mulle otsa vaatas ja ütles, et ei ole võimalik… Hakkasime naerma ja imestasime, ei ole võimalik. 🤣🤣🤣🤣 Nimi oli sama…… Ulme eks ole.

Huvitavaid hetki oli meil veel selle õhtul, esiteks maandusime restorani kus hakati meile kohe alkoholi pakkuma, keeldusime. Siis toodi lauda snäkid ja shampa! TASUTA , terrassi avamise puhul! Okei võtsime vastu! Kuna õues oli jahedam liikusime edasi sisse, kus ühel hetkel istusid meie kõrval vene noormehed, üllatav oli kuulda kui hästi üks neist eesti keelt rääkis! Ka neile toodi shampa mille meile ulatasid, võtsime vatsu aga noo tol õhtu shampa meieni lihtsalt voolas aga lõpuks keeldusime kuna no mul ootas järgmine päev kool!

Uskumatu kogemus kui usaldad lihtsalt elu ja lubad tal tulla! Ja sulle lihtsalt tuuakse… ❤️


Olen vahepeal tutvunud nii imeliste inimestega, kes on mu eluteele tulnud ja ei jõua nendega kohtumist ära oodata.
Kuna hetkel olen lihtsalt pühendunud elu nautimisele ja lubanud sellel minna nii nagu ta läheb siis nii ka on.

Olen kodukontoripäevadel teinud hommikused trenni ringid jooks-kõnd tiirud, kaks korda nädalas jooga tunnid!

Ja mis veel peagi ootab Teid kullakesed Tartus ühe salongiga jagamismänguke taas!
Vahepeal kohtusin ka temaga, imeline naine!
Teadsin imelist Piretit juba lapsest saati aga kuuldes tema lugu ja jagamisi oli lihtsalt wau! Meil oli üsna avatud ja imeline vestlus sellel hetkel ja neid tuleb kindlasti veel.
Mul oli suur au olla talle toeks ja abistada ühe osa tervendamisega temast! 🙏

Salongipere naine Piret kirjutas mulle, oli mind pikalt jälginud ning teda kõnetasid minu jagamised.

Viimasel ajal tuleb mu ellu aina rohkem uusi inimesi ja ma olen siiralt tänulik, et nad usaldavad mulle oma lugusid ja ma saan neile toeks olla! Ma ei tea mis see minus on kuid ma näen neist läbi, olen tegelt varemgi näinud mingites hetkedes inimestest läbi nende tegelikku mina pilti aga kuna kõik ei ole valmis võtma siis ei ole ma midagi ütlend! Kuid kuna nüüd on minus see tunnetus suurem kui kunagi varem siis inimesed avavad minu energiat tundes ennast ise ja kui tuleb minult neile küsimine, teavad, et kroonike mida ma märkasin mis neil viltu on saab minu poolt sirgu aidatud ühes osas neis! 🤍🙏❤️


Üks suur juhus mis minuni siis veel vahepeal tulnud on massaaži kogemus – 4tundi massaaži sellist protseduuri ei saa mitte ühesegi spas ega salongis kusjuures!
Nimelt ühel õhtul ütlesin tuttavale, et oeh tahaks täiega massaaži mille peale vastas ma võin homme teha!
Naljaga vastasin, et mhh sa ei tee sellist massaaži nagu ma tahan ju vaid sellist mida sina tahad teha!

Hetk hiljem kirjutas mulle vana sõbranna, kle homme modelli vaja massaaž, kehamähise ja muuga kokku kuskil 3 tundi läheb! Tahaksid?
Ma isegi ei mõtlend vaid ütlesin Davaii ma olen käpp!
koolis ju õpetaja muudkui ütleb ole elu ja-tamises! Ja ma ütlesin jah! Ilma, et oleks lasknud endal hakata mõistuses tooma vabandusi, et oot mul ju allergiad jne! Vaid ütlesin tuleb mis tuleb!

Ja ma sain täielikult massaaži millest olin sellel õhtul unistanud varba otsast pealaeni! Imeline kogemus ja sellest 3mest tunnist ja 4tundi.
Mida veel tahta. ❤️


Vahepeal oli ka korra üks seik või seigad noormehega siis viimasest suhtest! Ja nagu oli siis ju horoskoop ka ütles, et tuleb ja tee dvaliku kas jääb või ei jää su eluteele!
Meil oli oma teema, kui vaja viina juua siis anna märku ja teeme ära ja okei tegime – räige mälukas oli mitte kui midagi ei mäleta, täielik 0! Ja lisaks oli 2päeva pohmakat otsa veel. Ulme! Mis me ära rääkisime, tee mis sa tahad mitte kui midagi ei mäleta!
Aga mingil hetkel oli hetk kui olime taas siis üksteise ees, tegi kutse – arvas, et ma ei liiguta aga ma läksin, et saada vastuseid (okei ma isegi teadsin neid vastuseid juba enne olin ju kuulnud, ja ka lihtsalt teadlik kui näed siis näed läbi midagi teha ei ole). Aga sellel õhtul siis esimest korda 6 kuud hiljem saad sa vastused, mida oleksid soovisid saada siis kui kõik juhtus! Aga no okei mõistan isegi miks ei saanud neid siis kuna ma oleksin reageerinud teisiti! Aga nüüd endalegi üllatus kui palju on mind mu enesearengu teekond ja meditatsiooni kool muutnud! Ma isegi ei reageerinud ta jutule! Kuulda, et kogeb nüüd ise seda sama valu mida tegi mulle! Kui aus olla siis mul on kahju, et ta seda teed käib ja käima peab aga igal ühel meil elus on omad kogemused ja õppetunnid ettenähtud! Ise asi kas näeme ja õpime neist on iga ühe enda teha!
On mis on minu jaoks on ta endiselt eriline inimene ja andeks antud teemad ning mina liigun enda eluga ainult edasi!
Igapäevaga õppida aina rohkem seda puhast ja tingimusteta armastust on üks imelisemaid teekondi mida käia!

Ütlen ausalt selle 6 kuuga olen ma pühendunud täiega iseendale ja iseenda minani leidmiseni, et ennast tervendada ja tõsta kõrgemale!
Teadlikult võtnud aja iseendale, vabanenud nii paljudest hirmudest ja inimesena kasvand! Olen leidnud ülesse enda tasakaalu, rahu ja vaikuse osa! Õppinud aega veetma iseendaga ja seda nautima!

Minu ellu on tulnud selle poole aastaga üli lahedaid ja imelisi inimesi! JA ma olen täiega rahul oma eluga , hetkega kus ma olen ja iseendaga! Igat päeva naudin ma täiega, igat uut päeva ootan põnevusega mida ta mulle nüüd toob!


Tean, et paljud ootavad ka tagasisidet ja ülevaadet mu majandusliku teekonna osas. Aga kallad ma ei ole jõudnud seda kõike veel kirja panna, mentoriga tegime plaani ja ajame näpuga järge kuid need liigutamiste päevad on nii väsitavad. Aga üritan ka seda lähiajal veidi siia rohkem kajastada ja ka seda kõike kirja panna!
Kas mul läheb täna paremini, no olen elus lapsel kõht täis ja elan üks päev korraga!

Viimasel ajal üldse ei ole kuidagi olnud seda energiat siia kirjutada ja panna kirja Teile kuidas mul läheb, kuid üritan vaikselt ikka siia neid teemasid ka lahata jooksvalt ja edaspidi rohkem jagada kui varem!


Alusta teed iseendani, usalda elu, ole selles lubamises tulla mis tuleb ja sa hakkad elama!
Ma ei vahetaks oma tänast päeva ja hetke mitte millegi muu vastu, üks kõik kui suur see pakkumine oleks!

Olla armastus, armastuses ja armastatud on üks imelisemaid hetki mu elus! Olla kodus, olla seal kus on su süda, hing ja sina ise!

Olen täna taipamises:
MIDA ROHKEM SA ELULE VASTU VÕITLED, MIDA ROHKEM SA VASTU PUNNID, SEDA VALULIKUM, RASKUSTES JA KEERULISEMALT SU ELU VEEREB! Mida kauem võitled, keeldud uskumast mingi hetke olukorraga oma elus, seda kauem sa selles loos sipled, koos selle valu ja raskusega!

Sellel hetkel kui valisin teadlikult lubamise, usaldamise ja võtta vastu kõik mis tuleb muutus mu elu kergemaks, huvitavamaks ja põnevamaks!

Minus tärkas suur suur tahe , huvi, põnevus avastada, kogeda ja näha mida mulle elu toob!
Ma ei oota kindlaid hetki, asju vaid ma võtan lihtsalt vastu kõik mis tuleb! Võtan vastu olukorrad, hetked, inimesed!

Ma olen täna oma eluga rahus, tasakaalus, armastatud, hoitud ja kaitstud!

Armastusega
Triinu ❤️

error: Sisu on kaitstud !!
Scroll to Top