Varsti olen vist küll juusteta! 😱

Hei armas,

Lugu siis minu juuste teemast!

 Minu paksudest juustest (kuhu kunagi keegi lokke teha ei viitsinud just paksuse tõttu teha, ega neid värvida kuna läks 3-4 pakki värvi ja ega ma ise ei viitsinud ka kuivatada kuna kuivatasin neid pea 20 mintsa kuna olid paksud) nüüdseks on neist saanud õhukesed – mega õhukesed juuksed.

Ega pildilt väga aru ei saagi eks! 😅
Aga kui katsuda või patsi  panna on märgata vahet kõvasti.
Väike võrdlus- varem oli mul kaks paksu patsikest- nüüd üks peenike õhuke patsike!


 MIKS? Mu juuksed on lahti siis tänu kilpnäärme rohtudele ja ka maooperatsiooni üks tagajärgi (3-5 kuu ajal) löövad juuksed lahti.
Sellega maadlevad paljud maotud peale operatsiooni kahjuks. Minul võimendab siis oma korda kilpnäärme haigus ja rohud (Thyrozol) mida söön- ja muidugi see stress!
Olen küll aktsepteerinud seda, et kukuvad aga no kui saad märkusi (ei tee su enesetunnet kuidagi paremaks- niigi on raske igapäev iseendaga mõistuses sellega võidelda!)
🙄 kõik kohad on  su punaseid karvu täis,
( okei isegi naljakas, ja rõõmsaks tegi ühe tuttava märkus, et krt sind ei saa armukeseks ka võtta kohe jääd vahele punaste karvade pärast!)
🙄 issand mis su juustega toimub?
🙄 oi su juuksed on nii õhukesed või siis ära koledaks mine- eks ole?

 Kõige raskemad on need hetked kui pead pesed – pesu lõpus vannis vedelevad karvad, juukseid kuivatades ära tulnud karvad- oleks siis üksikuid aga neid tuleb korralikult iga kord. 😭 

 

Igakord siis sellised pahmakad ! Ulme- eks, tean, igakord lohutan ennast ei ole hullu nad kasvavad tagasi (aga no andke andeks see vahel toimib vahel ei toimi!).
Ma küll juba osalt olen siilikas ja kasvavad juuksed on igakord püsti ja lakki läheb oma jagu- aga nad on ikka enamus ajast püsti.

 Oleks vist pidanud hakkama kohe koguma neid ära kukkunud karvu, siis oleks varsti saanud endale enda juustest pikendused panna või siis no paruka lasknud teha….🤣🤣🤣🤣

NÄE TULEVAD

Mida siis teha, et ei kukuks juuksed välja, ega suurt midagi teha ei olegi kui aktsepteerida ja kasutada siis abistavaid tooteid:
❤️  maooperatsiooni teemana on süüa siis enda vitamiine mida sööma pead ja võimalikult palju valku.

❤️ kasutan Placenta Activi tooteid (Platsenta-ekstrakti sisaldavad tooted, mis soodustab juuste kasvu ja vähendab nende väljalangemist.) Tänu neile sain ma oma juuksed paar aastat tagasi uuesti kasvama. Nüüd olen taas usin kasutaja, et kiirendada oma beebi karvade kasvamist! Plaanin teha ka 3 kuuse väljakutse iseenda jaoks kus teen teatud aja tagant pildi juustest (ehk tulemusest kui palju on aidanud juuste kasvamisele.)

❤️ Söön ka IvyBears juuksekasvu kiirendavad ja väljalangemist vähendavad kummikarusid 

❤️ proovisin ka hirm kalleid Labo Hair Loss 5 Patents juuste väljalangemist peatavad ampullid naistele kuid kuna ma olen nii tundliku nahaga siis ei saanud neid kaua kasutada kuna ärritas peanahka ja tekkis allergiline reaktsioon. 

Kuid ikka nad kukuvad kahjuks ei jõua ära oodata seda aega kui saab rohuvabaks kilpnäärme osas ja maoopist taas kinni jäävad.. 😭

Veidi ka siis seda kaassõltlase / ülemõtleja rolli teemat, pidevad mõtted millega siis võitlen endas tänu juuste teemale:
– Appi, kas varsti olen kiilakas? ( No okei, ei ole ju kiilakas beebi karvad ju juba kasvavad, seda on ju näha!)
– Mhh, kaua nad tulevad?
– Jälle nad tulevad peast.
– Hirm juuste pesu ees, et karvu ei tuleks.
– Kinni hoidmine juustest mida oled nii kaua kasvatanud ja ei raatsi maha lõigata.
– kui keegi mu juukseid vaatab- ketran endas ära ainult jumala eest ütle midagi!

Samas aga tean, et see on minu enda ebakindluse koht minus! ❤️🙏🤍

Ma ei väsi jagamast, sest minu eesmärk on jagada ja inspireerida- kui sind hetkel ei inspireeri, siis kedagi kuskil ikka!… 😀
Järgmise lugemiseni….

Armastusega, Triinu ❤️

error: Sisu on kaitstud !!
Scroll to Top